لوگو تجهیزمن
s

کولر آبی آبسال

شرکت آبسال یکی از معتبر ترین سازندگان کولر آبی در سال 1335، با نام تجاری “شرکت لعاب ایران” در تهران تأسیس شد و در ابتدای فعالیت خود به تولید ظروف آشپزخانه پرداخت. از ابتدایی ترین محصولات این شرکت می توان به کاسه ، بشقاب و قوری اشاره کرد.

در سال 1362 نام این شرکت به آبسال تغییر یافت و طی این سال‌ها با تولید انواع اجاق گاز، بخاری و آبگرمکن و البته کولر آبی به یکی از تولید کننده‌های برتر ایرانی در زمینه لوازم خانگی تبدیل گردید. برند آبسال با تولید کولرهای آبی بازار خوبی را برای خود ایجاد نمود.این برند سهم خوبی از بازار را برای خود نموده است.

تنوع مدل‌های کولر آبسال

امروزه کولر آبی آبسال از جمله برترین برندهای کولر آبی در بازار ایران است که در مدل‌های مختلف کولر آبی معمولی، کم مصرف، مینی کولر آبی و پرتابل با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و عرضه می شود.

کولر آبی آبسال کم مصرف، با کاهش تقریبی 60 درصدی مصرف انرژی و برچسب انرژی A، با دریافت گواهی از سازمان بهره وری انرژی تولید شده است. کولر آبسال یکی از کم مصرف ترین کولر ها در بازار می باشد که علاوه بر مصرف پایین خروجی و راندمان ایده آلی نیز دارد.

عملکرد کولرها

عملکرد کم صدا، کم مصرف و ایمن انواع کولر آبی آبسال باعث شده تا مصرف کننده ایرانی استقبال خوبی از این محصولات داشته باشد. کولر های این برند در دو مدل کولر پوشالی و کولر سلولزی تولید می گردند.

گارانتی کولرهای آبی آبسال

کولرهای ابی آبسال دارای 2 سال گارانتی محصول، 5 سال گارانتی الکتروموتور برای تمامی مدل‌ها و علاوه بر ضمانت‌های ذکر شده، دارای 5 سال ضمانت برد الکتریکی و کلید کنترل الکترونیک برای کولرهای کم مصرف بوده و از خدمات پس از فروش شرکت ابسال در سراسر کشور بهره مند می باشند. شما با خرید کولر آبسال می توانید مطمئن باشید که علاوه بر کیفیت خدمات خوبی نیز دریافت خواهید کرد. تجهیزمن نماینده رسمی کولر آبسال در کمترین زمان با پایین ترین قیمت برای شما ارسال نماید.